Zasilanie

Zasilanie

Firma COMEX S.A. to rzetelna firma z przeszło 30 letnim doświadczeniem, która proponuje wysokiej klasy systemy zasilania awaryjnego w niezwykle konkurencyjnych cenach. COMEX S.A. od bardzo wielu lat współpracuje z szwajcarską firmą COVER-ENERGY SA, za sprawą czego jest w stanie zaproponować swoim klientom towary z najwyższej światowej półki. O ile interesuje Państwa niezawodny i sprawdzony serwis zasilaczy ups, to koniecznie odwiedźcie stronę comex.com.pl i ściśle zapoznajcie się z naszą ofertą usługową.

Dla nas profesjonalna ochrona systemów komputerowych, to nie tylko praca zawodowa, lecz przede wszystkim wielka pasja z którą zawsze staramy się podzielić z naszymi klientami. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów w branży IT i ciągle podnosimy nasze umiejętności, iżby móc podołać jeszcze to większym wymaganiom naszych klientów. Dołączcie w dalszym ciągu współcześnie do grona naszych zadowolonych klientów i przekonajcie się sami, że to racja my proponujemy w chwili obecnej najlepsze zasilanie gwarantowane w najniższej cenie.

Zajmujemy się nie tylko kompleksową dostawą, instalacją a także uruchomieniem zasilania gwarantowanego, lecz również wszelkimi naprawami, profesjonalnymi przeglądami a także obsługą serwisową zasilaczy awaryjnych UPS. Wszystkim naszym klientom zapewniamy fachowe doradztwo, przy wyborze naszego sprzętu. Nasi pracownicy z ogromną przyjemnością podpowiedzą Państwu jak najlepiej rozbudować a także doposażyć systemy UPS i agregaty prądotwórcze. Polecamy również nasze specjalistyczne audyty systemów zasilania gwarantowanego a także zdalne monitorowanie wszystkich zamontowanych urządzeń. Za sprawą naszej niewielkiej pomocy, Państwa dane będą zawsze bezpieczne.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 06.11.2017 12:33:22)
  • yahoo: 3 (ostatnio: 02.12.2017 07:24:47)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz