Zajęcia dla dzieci w Akademii Nauki w Olsztynie

Zajęcia dla dzieci w Akademii Nauki w Olsztynie

Twoje dziecko ma problemy z czytaniem lub zapamiętywaniem? Chcesz, aby w wolnym czasie mogło się uczyć? Nie powinieneś się dalej bać. Wystarczy, że zapiszesz je do Akademii Nauki. Znajdziesz nas w kilku miastach w Polsce. Jeśli pochodzisz z północno-wschodnich miejsc Polski to nasz najbliższy ośrodek znajduje się w miejscowości Olsztyn, a konkretnie w obszarze geograficzno-kulturowym Mazury. W ciągu roku szkolnego prowadzimy kursy i zajęcia dostosowane do wieku Twojej pociechy. Do nich należy trening pamięci, gdzie budujemy zdolność do zapamiętywania oraz koncentrację, lekcji uczenia czytania poprzez zabawę w podróżników,oraz zajęcia z użyciem klocków Lego. W czasie tych ostatnich dziecko uczy się elementarną wiedzę odnośnie budowy robotów oraz programowania. Przez zabawę dzieci pogłębiają swoje umiejętności matematyczne, oraz manualne poprzez indywidualne budowanie.

Nasza oferta jest na czasie także w czasie wakacji zimowych lub letnich. Organizowane z motywem przewodnim kolonie są nastawione przede wszystkim na edukację poprzez zabawę oraz pogłębianie zainteresowań i zdolności ich uczestników. Dzieci mogą uczęszczać w zajęciach jazdy konnej, nauki pływania, czy podstaw programowania informatycznego. W wakacje zimowe przygotowywane są półkolonie, gdzie także naszym celem jest połączenie edukacji z zabawą. Dzięki kształceniu umiejętności i powiększaniu możliwości, dzieci stają się bardziej pewne siebie i śmielsze, jak również chętne na poznawanie świata.

Zasięg zajęć obejmuje także osoby dorosłe. Zapraszamy do udziału w zajęciach szybkiego czytania oraz ćwiczeń pamięci, aby jak najlepiej użytkować nasz codzienny czas. Brakuje Ci pomysłu na przyjęcie urodzinowe? Zatem jeśli pragniesz stworzyć wyjątkowe urodziny dla dzieci proponujemy imprezę urodzinową z robotami! W tym czasie jubilat oraz jego wspaniali zaproszeni goście mogą przenieść się w unikatowy świat techniki, jak również mają zadowolenie z własnoręcznie stworzonych robotów.


Ocena: 4/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 14 (ostatnio: 12.08.2017 09:40:45)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 24.07.2016 06:21:07)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz