Wynajem telebimów na komunię

Wynajem telebimów na komunię

Sintel Multimedia jest działającą w całej UE firmą zapewniającą najwyższej jakości sprzęt audio a oprócz tego video do zagwarantowania oprawy imprezom sportowym, wydarzeniom kulturalnym, religijnym czy naukowym, konferencjom i w e-sporcie.

W swojej ofercie posiadamy telebimy diodowe zewnętrzne o wymiarach 6m x 4m, 5mx3m, 5mx4m, 4mx3m, 3mx2m, jak i telebimy diodowe na przyczepach mobilnych, telebimy diodowe wewnętrzne LED SMD, a dodatkowo ekrany projekcyjne, konferencyjne a oprócz tego eventowe projektory multimedialne, sprzęt nagłaśniający, telewizory plazmowe, LCD czy LED. Słowem wszystko, tak aby zapewnić wysokiej klasy oprawę audio-wizualną, dopasowną do Państwa potrzeb a oprócz tego upodobań. Świadczymy wynajem telebimów led firmom a oprócz tego osobom prywatnym wspólnie ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami, w szczególności z systemem sms do, przykładowo, konkursów z nagrodami, głosowania bądź masowej wysyłki wiadomości. Wszystko to po to, tak aby zapewnić kompleksowe a oprócz tego rzetelne usługi na miarę Państwa wymagań. Hołdujemy zasadzie, że Państwa ukontentowanie jest dla naszej firmy najważniejsze!

Swoją propozycję dedykujemy także do barów, pubów a oprócz tego restauracji i innych instytucji, chcących zapewnić sobie sposobność emitowania wydarzeń sportowych każdego poziomu – od okręgowych zawodów po mistrzostwa świata – na dużym ekranie. Dobry telebim strefa kibica także posiadać powinna, a nasza firma zapewnia najlepsze. A nic tak nie jednoczy rodaków jak wspólne oglądanie zmagań zarówno narodowej reprezentacji, jak lokalnej drużyny w drodze do zwycięstwa.

O ile szukacie Państwo telebimów a oprócz tego akcesoriów doskonałej jakości w atrakcyjnej cenie dla uświetnienia swojego przedsięwzięcia- namawiamy do kontaktu z przedsiębiorstwem Sentinel Multimedia.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 13.01.2019 14:21:19)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz