Wymiana starego funta brytyjskiego

Wymiana starego funta brytyjskiego

Jeśli w Twoim mieszkaniu znajdują się banknoty wycofane z obiegu na rzecz wspólnej europejskiej waluty, a leżący najbliżej skup marek niemieckich i podobnych dewiz jest zlokalizowany stanowczo zanadto w dużej mierze czy też mało popularny, istnieje możliwość spieniężenia takich zasobów po korzystnym przeliczniku.

Usytuowany na parterze warszawskiej Galerii Grochów, przy ul. Kobielskiej 23 lokal firmy WycofaneBanknoty.pl to miejsce, w którym swojego nabywcę znajdzie każda nieaktualna już waluta – bez względu na tego, czy jest to stary funt, czy stara korona duńska. Lokal gotów jest zapłacić godziwe pieniądze za wszystkie wycofane banknoty.

Większej różnicy nie stanowi ich kondycja. Istnieje możliwość spieniężenia starych banknotów, które są już w pewnym stopniu uszkodzone i nadgryzione zębem czasu. Wyprane, podarte, zabrudzone – przy Kobielskiej 23 także znajdą swoje miejsce.

Wyznacznikiem wartości jest w wypadku WycofanychBanknotów.pl kalkulator, znajdujący się na stronie internetowej firmy o wiadomym adresie. Po wyborze danej waluty i wpisaniu stanu posiadania, kalkulator niezwłocznie pokaże, jak sporej zapłaty można się spodziewać. W wypadku wspomnianych już wcześniej banknotów podniszczonych istotne stają się natomiast procenty – przedsiębiorstwo płaci do 80% wartości rynkowej za uszkodzone euro, 75% za funta brytyjskiego i również odpowiednio 70 i 50% za franka szwajcarskiego i dolara.

Wszystkie detale umieszczone są na podanej stronie internetowej, stającej się kluczem do oszacowania, ile wart jest nasz już przestarzały już dobytek. Z pewnością jednak do spieniężenia.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 11 (ostatnio: 13.09.2018 16:38:01)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 11.10.2017 20:31:43)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz