Używany pojazd elektryczny

Używany pojazd elektryczny

Electrocar.pl sp. z o.o. to rzetelna, sprawdzona a także godna zaufania firma, która od 2005 roku zajmuje się pojazdami elektrycznymi. Jesteśmy jedynym w Polsce dystrybutorem amerykańskiej firmy Club Car, która cieszy się bardzo dużą popularnością w wielu różnych krajach. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo nie tylko wysokiej jakości pojazdy elektryczne, ale również odpowiedniej jakości części zamienne, akumulatory a także akcesoria do każdego pojazdu elektrycznego. Warto wspomnieć również i o tym, że od 2009 roku nasza firma jest również reprezentantem marki Trojan Battery Company, czyli bardzo dużego amerykańskiego producenta trakcyjnych akumulatorów.

Dla naszej firmy bardzo istotnym priorytetem od lat jest satysfakcja i zadowolenie naszych klientów, dlatego też dostarczamy wysokiej jakości pojazdy elektryczne w bardzo konkurencyjnych cenach. Ciągle podążamy za wszystkimi nowinkami a także trendami w motoryzacji, aby być w stanie zaspokoić coraz to szersze oczekiwania naszych klientów. Głównie polecamy Państwu nasze sprawdzone akumulatory trakcyjne – kwasowe oraz akumulatory AGM, które mogą pochwalić się bardzo dużym zastosowaniem a także wieloma zadowolonymi klientami. Pełną ofertę wykonywanych przez nas usług a także więcej informacji o naszej firmie znajdą Państwo zwykle na stronie electrocar.pl, do zapoznania się z którą bardzo serdecznie zapraszamy.

Jako jedna z niewielu firm w naszym kraju prowadzimy również profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla pojazdów marki Club Car. Korzystamy wyłącznie z oryginalnych części i zatrudniamy dobrych mechaników, dlatego też jesteśmy w stanie podjąć się nawet najtrudniejszych i najbardziej wymagających napraw.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 07.11.2017 09:01:22)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 23.02.2017 13:31:10)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz