Ubezpieczenia dla firm Gdańsk Morena

Ubezpieczenia dla firm Gdańsk Morena

Firma Intraplus.pl to biuro ubezpieczeń oferujące ubezpieczenia dla klientów indywidualnych i również firm, na dogodnych warunkach. W ofercie biura znajdują się ubezpieczenia mienia, ubezpieczenia zdrowotne i również na życie, ubezpieczenia komunikacyjne (OC, AC, NNW, mini casco, szyby i również auto pomocy), ubezpieczenia rolnicze, ubezpieczenia turystyczne i również niemało innych form ubezpieczenia, dostosowanych do potrzeb w zasadzie każdej osoby czy też instytucji. Z wyjątkiem usług typowo ubezpieczeniowych, biuro oferuje również pomoc prawną obejmującą m.in. pomoc w uzyskaniu odszkodowania czy też asystę przy naprawie powypadkowej pojazdu. Dzięki temu propozycja biura jest pełna i również jego klient nie musi się niepokoić o sprawy ubezpieczeniowe na każdym etapie dopinania formalności

Ażeby skorzystać z propozycji biura, wystarczy napisać wiadomość online czy też też zadzwonić pod numer telefonu dostępny na stronie internetowej. Znajdujący się pod nim agent ubezpieczeniowy jest w stanie udzielić rzetelnej pomocy w wyborze propozycji perfekcyjnie dostosowanej do konkretnego przypadku. Osoby mieszkające na terenie Gdańska mogą także odwiedzić biuro położone przy ulicy Myśliwskiej 33D, lokal 74. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 do 18:00 a także w soboty od godz. 10:00 do 14:00.

Biuro ubezpieczeniowe Intra Plus działa na rynku obecnie od 25 lat. Dzięki niemałemu doświadczeniu posiada ono sprawdzonych klientów zarówno na rynku lokalnym, jak i również na rynku ogólnopolskim. Współpraca ze specjalistami z wielu dziedzin sprawia, że propozycja ubezpieczeniowa jest skonstruowana niemal idealnie, ponieważ uwzględnia wszystkie oczekiwania ubezpieczonych osób.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 12 (ostatnio: 11.09.2018 11:57:26)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz