Tynk ciepłochronny

Tynk ciepłochronny

Firma ETG zajmuje się produkowaniem ciepłego tynku termoizolacyjnego, cienkowarstwowego do gazobetonu, zabytków czy renowacji budynków. W aktualnych czasach energooszczędność stała się kwestią wystarczająco istotną. Producentom zależy na uzyskaniu jak najciekawszych efektów przy produkcji różnego rodzaju tynków.

Cienkowarstwowy gips do gazobetonu posiada świetne właściwości termoizolacyjne. Zaprojektowany jest do tynkowania fasad, ścian wewnętrznych, skosów, balkonów, pomieszczeń piwnicznych. Nie wymaga on zbrojenia. Najbardziej opłacalna warstwa powinna mieć około 5-7 mm. Łatwo wykonuje dekoracyjną warstwę typu baranek. Znakomicie spełnia swoją rolę tworząc izolację cieplną i również akustyczną. Świetnie chroni przeciw wilgoci. Tynk do gazobetonu to bezpieczna i również linia w użyciu zaprawa. Zapakowany jest na sposób ułatwiający transport. Są materiałami niepalnymi i również zwiększają o 40% serdecznie w środku pomieszczeń.

Tynk renowacyjny nienagannie nadaje się do odnowy i również zabezpieczania budynków o znaczeniu historycznym. Pozwala uchować oryginalną strukturę budynków i również ich naturalny wygląd. Zapewnia ochronę przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych i również sprawdza się praktycznie w każdym przypadku. Najlepsza klasa zaprawy gwarantuje zrealizowanie pożądanych efektów.

Wszystkie towary sprzedawane przez firmę ETG są ekologiczne. W większości składają się ze związków organicznych co sprawia, że są bezpieczne w użyciu. Nie zawierają substancji toksycznych i również rakotwórczych co pozwala na bezpieczne ich stosowanie również w środku budynków. Paroprzepuszczalność pozostawia suchą ścianę co zapobiega powstawaniu wilgoci i również do tego zabezpiecza ścianę.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 11 (ostatnio: 28.05.2018 12:45:17)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 17.08.2017 09:21:31)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz