Tunery satelitarne hd

Tunery satelitarne hd

Przedsiębiorstwo Goldex funkcjonuje od wielu lat na rynku. Posiada bogate doświadczenie w branży a także oferuje w sprzedaży najwyższej jakości narzędzia znanych a także cenionych producentów. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w sprzedaży anten satelitarnych, dekoderów, tunerów, modemów a także niezbędnych akcesoriów.

Jedną z ofercie są przystępne cenowo stojaki antenowe różnego rodzaju, dobierane do klienta na tle indywidualnych potrzeb. Stojak antenowy L-300 wykonany jest ze stali nierdzewnej a także ocynkowany, posiada uchwyt od długości 25-30 cm zaślepiony od góry plastikowym kapturkiem. Średnica rury to 40mm. Natomiast oferowany stojak L-400 jest odrobinę dłuższy za to posiada takie same parametry co poprzednik. Trzecim jest proponowany w kolorze czarnym elegancki stojak przyścienny. Kolejnym a także ostatnim modelem dostępnym w sklepie jest uchwyt balkonowy z płytką czołową gwarantującą stabilne mocowanie.

W całości zrobiony jest ze stali a także ocynkowany co dodatkowo zabezpiecza go przed odziaływaniem szkodliwych czynników atmosferycznych. Ten towar jest objęty certyfikatem jakości, który gwarantuje trwałość a także rzetelność produktu. Potwierdza spełnienie wszystkich norm w zakresie bezpieczeństwa, stateczności a także wytrzymałości mechanicznej.

Wszystkie stojaki antenowe proponowane przez firmę Goldex spełniają kluczowe normy a także standardy. Wykonywane są z wysokiej klasy materiałów co zapewnia trwałość produktu przez wiele lat. Wdrożenie najnowszej technologii w procesie produkcji pozwala zminimalizować ceny a także zaproponować towar o najwyższej jakości. Specjalna pomysł sprawia, że dostępne stojaki antenowe są odporne na działania szkodliwych czynników.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 02.10.2017 23:22:55)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 07.12.2016 00:52:08)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz