Szkolenie na patent sternika

Szkolenie na patent sternika

Szkoła Żeglarstwa JUNGA działa ciągle na rynku już od prawie 10 lat z powodzeniem kształcąc coraz to młodszych adeptów morskich przestrzeni oraz żeglarstwa. Bardzo popularna oraz w najwyższym stopniu renomowana szkoła żeglarstwa w województwie pomorskim od wielu lat.

JUNGA to przede wszystkim wyjątkowa żeglarska pasja połączona ze wspaniałym darem smakowania dużej wody wszystkimi, nawet w najwyższym stopniu uśpionymi zmysłami, z wrodzoną dziecięcą ciekawością oraz nieprzeniknioną wrażliwością na to co nas otacza. Załoga szkoły JUNGA stawia sobie za najważniejszy cel urzeczywistnianie nawet w najwyższym stopniu szalonych młodzieńczych aspiracji oraz marzeń związanych z morzem. W propozycji szkoły da się znaleźć szkolenia oraz kursy żeglarskie dla początkujących i bardziej doświadczonych adeptów morza oraz żeglarstwa, a także szkółki żeglarskie dla dzieci oraz młodzieży trwające od kilku do kilkunastu dni.

JUNGA proponuje też czartery ponad 4000 jachtów na całym świecie, a też doświadczoną obsługę oraz rzetelną pomoc doświadczonych żeglarzy, którzy swoje szlify zdobywali na akwenach całego świata.

Szkoła żeglarstwa JUNGA proponuje także stosunkowo krótkie rejsy weekendowe dla początkujących po Zatoce Gdańskiej, jak oraz wyraźnie w wyższym stopniu ambitne dalsze wyprawy oceaniczne. Trasy wszystkich proponowanych rejsów prowadzą szlakami przetartymi przez żeglarzy pracujących w szkole, którzy mogą się pochwalić bardzo bogatym oraz cennym doświadczeniem na różnych akwenach świata. JUNGA to przede wszystkim doskonały dla osób, które wciąż nie wiedzą czy żeglarstwo to ich pasja. Członkostwo w kursach oraz rejsach organizowanych przez szkołę JUNGA z pewnością ich do tego przekona.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 03.03.2018 16:05:02)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 10.02.2017 09:15:26)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz