Sprowadzenie zwłok do Polski – Apokalipsa

Sprowadzenie zwłok do Polski - Apokalipsa

Firma Apokalipsa przez ponad dwadzieścia pięć lat swojego istnienia, zebrała kolosalne doświadczenie w dziedzinie usług pogrzebowych. Za sprawą tego podejmie się każdego, nawet najbardziej skomplikowanego zadania związanego z transportem zwłok. Rozumiemy, że jest to dla naszych klientów bardzo trudny czas, wskutek tego nasza pomoc jest wszechstronna oraz kompleksowa, iżby w najwyższym stopniu ich odciążyć w zaistniałych okolicznościach.

Transport zwłok z zagranicy to specjalizacja firmy Apokalipsa. Nasi pracownicy, posługujący się poprawnie językiem francuskim, angielskim, włoskim, rosyjskim oraz niemieckim, są do dyspozycji kontrahenta siedem dni w tygodniu, przez całą dobę. Pomogą oni w załatwieniu wszelkich formalności zarówno na obszarze naszego kraju, jak oraz poza jego granicami, jako że działają prężnie w kilkunastu krajach na całym świecie. Transport zwłok do Polski może być zrealizowane przy pomocy autokarawanów, i również drogą lotniczą oraz morską. Posiadana przez przedsiębiorstwo Apokalipsa flota składa się wyłącznie z najnowocześniejszych samochodów, przystosowanych do przewozu zmarłych. Wszystkie one są wyposażone w bezawaryjne agregaty chłodnicze.

Firma Apokalipsa szeroko współpracuje z towarzystwami ubezpieczeniowymi, również za granicą. Zlecenia na transport zwłok są przyjmowane od osób prywatnych, zakładów pogrzebowych, i również dowolnych instytucji oraz organizacji.

Firma Apokalipsa gwarantuje swoim klientom spełnienie wszystkich wymogów sanitarnych oraz prawnych obowiązujących przy transporcie zwłok z zagranicy. Dostosowuje ona usługi do zwyczajów religijnych różnych wyznań. Przedsiębiorstwo oferuje również trumny dostosowane do przepisów w każdym kraju, z którego sprowadzone mają być zwłoki.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 08.08.2018 19:06:39)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz