Spedycja

Spedycja

Simon-trans jest to firma realizująca usługi spedycyjne na terenie kraju, Unii Europejskiej i również Szwajcarii. Powstaliśmy w 2010 roku i również obecnie ma bardzo bogate doświadczenie w zakresie transportu a świadczone przez nią usługi są najlepszej jakości. Doświadczeni kierowcy i również wykwalifikowani organizatorzy transportu zapewniają wysoki waga przedsiębiorstwa.

Oferowane usługi spedycyjne pozwalają na fracht ładunków drobnicowych, całopojazdowych oraz niebezpiecznych, do których potrzebne są specjalne uprawnienia ADR. Przewożone towary sięgają nawet ładunków 24 tonowych.

Każde zarządzenie jest traktowane indywidualnie, za sprawą czego oferta jest dostosowana do oczekiwań i również preferencji każdego klienta. Swoją renomę firma zdobyłą przez zagwarantowane obronność oraz terminowe wywiązywanie się z powierzonych zleceń. Podobnie istotną kwestią transportu są niskie, konkurencyjne ceny.

Lokal firmy jest w Zarzeczu na ul Ługowej 79 w województwie podkarpackim a szczegóły można odkryć na stronie internetowej simontrans.pl to znaczy pod numerami telefonów +48 785058816 i również + 48 785058828.

Klientom, którzy zdecydują się na usługi spedycyjne firmy Simon-trans mogą liczyć na wsparcie merytoryczne na każdym etapie realizacji zadania. Decydując się na ofertę mogą Państwo liczyć na atrakcyjny kosztorys, pełne obronność ładunku oraz wierny monitoring statusu zlecenia. Nad każdym ładunkiem czuwa opiekun, który ma ważny rozmowa telefoniczna z kierowcą.

Transport wykonywany przez Simon-trans jest ceniony w szczególności za:

– profesjonalną obsługę transportową i również spedycyjną,

– 100% bezpieczeństwo ładunku,

– możliwość dotarcia do trudno dostępnych lokalizacji,

– terminową obsługę,

– fachowe doradztwo.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 05.01.2017 03:33:22)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz