Spawanie dolnośląskie

Spawanie dolnośląskie

Przedsiębiorstwo Metalimpex od przeszło trzydziestu lat aktywnie istnieje na polskim rynku, co dało jej możliwość stać się liderem w branży usług z zakresu ślusarstwa, obróbki metali oraz spawania. Głównym punktem prowadzonego przez nas przedsiębiorstwa jest przede wszystkim analizowanie stali nierdzewnej, w której to przodujemy pośród polskich firm. Wieloletnie doświadczenie i również ambitne nastawienie do pracy sprawia, że nasze usługi zawsze wykonywane są ściśle oraz w pełni profesjonalnie. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na jakość i również terminowość, żeby w najwyższym stopniu doprowadzić do realizacji wymagania naszych klientów.

Przez długie lata naszej działalności zdołaliśmy stworzyć rozbudowane, najlepszej klasy baza sprzętowe umożliwiające podjęcie różnorakich, nawet najtrudniejszych zleceń. W naszym zakładzie posiadamy w tym także centra obróbcze, szlifierki do wałów, otworów czy płaszczyzn, tokarki uniwersalne tudzież automaty tokarskie CNC. Prócz tego, współpracujemy z kilkoma uznanymi firmami na terenie całej Polski, żeby zapewnić naszym klientom możliwie najwyższą jakość świadczonych usług.

Propozycja naszej firmy skierowana jest zarówno do klienta indywidualnego, jak i również biznesowego. Sporą odsetek bazy współpracujących z nami klientów stanowią przedstawiciele gospodarstw rolnych, dla których mamy przygotowany bardzo przeróżny zestaw usług (zajmujemy się miedzy innymi produkcją pomp zasilających do ciągników). Do tego, specjalizujemy się również w produkcji części i również układów hamulcowych do samochodów, złączy hydraulicznych, elementów i również podzespołów do produkcji urządzeń w przemyśle spożywczym, jak też komponentów i również maszyn robionych na zamówienie.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 22.08.2017 18:31:36)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 12.11.2016 05:52:27)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz