Sarens – dźwigi wieżowe

Sarens - dźwigi wieżowe

Przedsiębiorstwo Sarens na swojej stronie internetowej sarens.pl opisuje swoją działalność pod hasłem: „Udźwigniemy twój najcięższy problem”.

Zwracając uwagę zaprezentowane na stronie dźwigi a oprócz tego symulacje audiowizualne prac firmy Sarens, wiemy w tej chwili że jest to możliwe.

Przedsiębiorstwo należy do grupy światowej Sarens, pochodzącej z Belgii, trudni się świadczeniem usług żurawiami a oprócz tego transportem przedmiotów ponad gabarytowych.

Swoje oddziały w kraju posiada w takich miastach jak: Gdańsk, Rzeszów, Warszawa – kompletny spis kontaktów do oddziałów a oprócz tego do baz transportu znajduje się na stronie sarens.pl.

Strona zamieszczono także w języku angielskim.

Wszelkie zrealizowane w tej chwili projekty firmy Sarens, jesteśmy w stanie obejrzeć w formie zdjęć, w podzielonych na różne okresy, archiwizowanych działach Na dodatek zdjęć, istnieje również możliwość obejrzenia multimedialnych wizualizacji prac poszczególnych dźwigów, między innymi widzimy jak pracuje dźwig wieżowy, który jest tak bywa wynajmowanym w firmie dźwigiem.

Przedsiębiorstwo również oferuje sprzedaż urządzeń dźwigowych a oprócz tego ich projekty a oprócz tego zdjęcia są wyszczególnione w zakładce – sprzedaż.

serwis niezwykle obrazowo ilustruje całą działalność firmy, znajdują się tam liczne fotografie, wykonywanych prac krok po kroku, opisy multimedialne budowy metra w Warszawie, czy budowy elektrowni wiatrowych a oprócz tego innych wykonanych projektów.

Przedsiębiorstwo posiada wszelkie niezbędne certyfikaty, których kopie umieszczono na stronie do wglądu dla każdego zainteresowanego klienta, jak również referencje, od zadowolonych Klientów.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 03.06.2017 02:54:14)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 03.10.2016 23:05:51)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz