Samochody do przewozu koni

Samochody do przewozu koni

Poszukujesz firmy oferującej zabudowy ciężarowe? Po mistrzowsku wiesz jak ciężko jest znaleźć sprawdzonego, uczciwego oraz rzetelnego fachowca? Zupełnie nie wiesz komu mógłbyś zaufać oraz powierzyć to zadanie? Jeżeli tak to stanowczo powinieneś zaznajomić się z propozycją naszej firmy!

Zakład pracy Tramp działa na rynku od wielu lat oraz dzięki naszemu doświadczeniu, i kadrze doświadczonych pracowników osiągnęliśmy ugruntowaną pozycję na rynku produkcji nadwozi samochodów ciężarowych, stając się firmą cenioną oraz kojarzoną z dokładnie wykonaną pracą.

W naszej ofercie znajdą Państwo zabudowy: skrzyniowe, plandeki, kontenery, izotermy, chłodnie oraz lodownie, przyczepy, zabudowy specjalne. Wykonujemy także naprawy powypadkowe, oferujmy windy oraz żurawie, i doświadczony serwis.

Po mistrzowsku zdajemy sobie sprawę z tego jak ważne jest ukontentowanie naszych klientów stąd do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dbając o każdy, nawet najdrobniejszy detal, bacząc, tak aby wszystko było zrealizowane zgodnie z wymogami konstrukcyjnymi producentów samochodów ciężarowych.

W celu zagwarantowania najlepszej klasy naszych usług współpracujemy z partnerami gwarantującymi solidność w interesach. Do kręgu naszych klientów należą dealerzy samochodów ciężarowych uznanych w świecie firm samochodowych, i bezpośredni użytkownicy pojazdów wielu firm spedycyjnych, produkcyjnych, handlowych oraz usługowych. Dbamy, żeby nasi pracownicy byli odpowiednio zorientowani na aktualne nowości oraz wymagania stawiane przez rynek stąd zostali oni przeszkoleni w firmach belgijskich, czeskich, duńskich, holenderskich, niemieckich, francuskich oraz włoskich.

O ile, zatem poszukują Państwo firmy oferującej zabudowy ciężarowe wskazane jest skontaktować się z nami! Zaufało nam w tym momencie wielu klientów oraz każdy z nich wystawia nam wyłącznie pozytywne referencję! Dołącz do nich również oraz Ty, a przekonasz się, że kooperacja z nami to prawdziwa przyjemność!


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 11 (ostatnio: 02.11.2017 22:09:22)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz