Rehabilitacja – Wieniec-Zdrój

Rehabilitacja - Wieniec-Zdrój

Masz zamiar w najbliższym czasie udać się gdzieś na ferie? Chcesz naraz poprawić swoją kondycję i również stan zdrowia? Czy chciałbyś wziąć ze sobą swoich rodziców albo dziadków na wolne, ale zależy Ci na tym, aby mieli zapewnioną opiekę i również zabiegi lecznicze?

O ile tak to perfekcyjnie trafiłeś, bo Wieniec-Zdrój to miejsce z profesjonalną oraz wykwalifikowaną opieką medyczną, najwyższej jakości hotelem z żywnością i również zabiegami bardzo najlepszej jakości. Nasz ośrodek usytuowany jest w okolicy pięknych lasów sosnowych, a oprócz tego wód z zawartością selenu i również borowiny, których właściwości lecznicze potwierdziło Ministerstwo Zdrowia. Jest to miejsce pełniące funkcję również sanatorium, bo posiadamy rocznie bardzo wielu kuracjuszy z doskwierającymi problemami reumatologicznymi, kardiologicznymi, neurologicznymi i również problemami kostnymi.

Personel wykonujący fachowe zabiegi medyczne posiada wszystkie kluczowe kwalifikacje z zakresu fizykoterapii czy kinezyterapii, a oprócz tego posiadamy nowoczesne sprzęty umożliwiające przeprowadzenie zabiegów tak, aby przyniosły jak najwięcej korzyści. Posiadamy także SPA, dokąd w sześciu gabinetach można skorzystać z usług tj hydromasaż, sauna, aromaterapia, masaż wibracyjny, a oprócz tego masaż z nowoczesnym łóżkiem z koloterapią. Miejsce to pozwala zrelaksować i również odprężyć się po aktywnym i również intensywnym dniu. W naszym kompleksie posiadamy także miejsce takie jak sala weselna, dokąd organizowane są różne wydarzenia. Sala ta jest udekorowana z wyczuciem gustu i również tak, aby dogodzić w największym stopniu wymagającym klientom. Istnieje prawdopodobieństwo wynajęcia jej na wesela, do czego spiekota namawiamy i również polecamy.

Wieniec- Zdrój to magiczne miejsce na Kujawach, dokąd nie dość, że można zdecydowanie poprawić stan swojego zdrowia, to prócz tego niesamowicie odpocząć przez otaczające okolice i również krajobrazy. Miło namawiamy do odwiedzenia tego miejsca, bezsprzecznie pierwsza wizyta zachęci do następnych.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 10 (ostatnio: 15.04.2017 05:53:31)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 04.08.2016 10:38:58)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz