R. Guzik – pokazy piłkarskie

R. Guzik - pokazy piłkarskie

Freestyle Football to żywiołowo rozwijająca się dyscyplina z pogranicza sportu i sztuki. W ostatnich latach szczególnie popularna stała się ona na Zachodzie Europy, lecz również w Polsce rośnie liczba nie tylko jej fanów, lecz też czynnie uprawiających ją osób.

Robert Guzik to jeden z w najwyższym stopniu cenionych polskich Football freestylowców. Jego wyjątkowe umiejętności zostały docenione nie tylko na krajowym podwórku, lecz też w istotnych imprezach międzynarodowych. Lata ćwiczeń i perfekcyjna piłkarska technika sprawiają, że pokazywane przez niego ewolucje i triki wzbudzają euforię wśródł sędziów i publiczności.

Pokazy Freestyle Football za sprawą swojej niezaprzeczalnej widowiskowości już dawno zyskały popularność w dużo szerszym gronie, niż jedynie między pasjonatów tej dyscypliny. Propozycja wykonania freestylowego show uświetni każdą imprezę tematyczną, biznesową czy bądź inną.

Pokazy w wykonaniu Roberta Guzika to gwarancja dobrej zabawy i zachwytu – dzięki swojej nieszablonowości stanowią one wyśmienitą alternatywę dla dobrze nam znanych występów muzycznych i podobnych wydarzeń kulturalnych. Wszechstronny zawodnik w trakcie występu zaprezentuje akrobacje i sztuczki w rozmaitych stylach – air, sd i upper.

Poza tymwśród propozycji dla zdecydowanych partnerów znajduje się również propozycja warsztatów. Choć profesja Football freestylowca nie jest łatwa w nauce, to nauka prostych – przede wszystkim – sztuczek będzie zdecydowanie przyjemna pod okiem tak doświadczonego fachowca.

Atutem Freestyle Footballu jest jego uniwersalność – niezależnie od charakteru imprezy, konferencji czy spotkania, jest on gwarancją dobrej zabawy i niezapomnianego widowiska.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 9 (ostatnio: 09.02.2018 21:23:37)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 18.02.2017 15:23:46)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz