Proktolog

Proktolog

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie z różnymi odbytymi kursami w kierunku chirurgii i również proktologii proponuje leczenie uzależnień od alkoholu za pomocą wszczepiania esperalu.

Jest to metoda bardzo skuteczna, jednakże prowadzi pewne niebezpieczeństwa u osób z niej korzystających nieprzestrzegających bezwzględnego przyjmowania alkoholu podczas leczenia. W przypadku złamania zakazu dochodzi bowiem do sporego wzrostu aldehydu octowego w organizmie, a z tej przyczyny występują objawy, które mogą zagrażać życiu chorego. Poza ryzykiem po ekspozycyjnym na alkohol zabieg jest całkowicie bezbolesny, robiony w znieczuleniu miejscowym.

W ofercie kliniki znajduje się również kompleksowa oszacowanie proktologiczna. W przypadku tych, jakże wstydliwych, przypadłości, ważne jest odpowiednie zdefiniowanie problemu i również rozpoczęcie terapii, a w głównej mierze porada mająca na celu uświadomienie pacjenta, co powoduje jego przypadłość. Zmiana sposobu życia, może mieć bowiem, zasadniczy wpływ na leczenie hemoroidów. Na ich powstawanie wpływa w tym także: ciąża, nieodpowiednia dieta uboga w celulozę, siedzący tryb życia bądź też preferencje seksualne. Poza hemoroidów porady mogą dotyczyć przetok, ropni i również innych schorzeń okołoodbytniczych. Co więcej chirurg proponuje poradnictwo w zakresie szeroko pojętej chirurgii ogólnej. W głównej mierze usuwanie małych zmian typu tłuszczaki, znamiona, wrastające paznokcie, nacinanie ropni i również czyraków. Proponuje zdejmowanie szwów, zmianę opatrunków na ranach po zabiegowych. Możliwa jest także konsultacja i również kwalifikacja na zabiegi chirurgiczne np. przepukliny. A wszystko to dostępne w jednym miejscu.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 8 (ostatnio: 21.12.2018 08:51:17)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz