Projektowanie 2D Megacad

Projektowanie 2D Megacad

Nasze przedsiębiorstwo proponuje program do projektowania dla specjalistów z różnych branż.

Megacad jest programem , który powstał 1989 roku. Za jego sprawą możemy ustawić interesujące nas parametry modelowania 3D. Opierając się na jednym projekcie możemy tworzyć projekty alternatywne. Możemy za jego sprawą na bazie dwuwymiarowej dokumentacji technicznej zaprojektować modele 3D oraz 2D. Program staje się jeszcze bardziej powszechny na naszym rynku. Jest dostosowany nie tylko dla projektantów, lecz również dla mechaników oraz konstruktorów.

Dzięki zawartym w nim aplikacjom, takim jak aplikacje do rozwijania blach, tworzenia modeli kinematycznych, projektowania konstrukcji stalowych oraz aplikacje do sterowania obrabiarkami, praca z programem staje się jeszcze szybsza oraz przyjemniejsza.

Jesteśmy solidną oraz rzetelną firmą. Nasze usługi są najwyższej jakości, wykonywane zawsze punktualnie. O ile masz pytania innymi słowy wątpliwości, skontaktuj się z nami, chętnie na nie odpowiemy.

Oferujemy 30-dniową testową wersję programu Mega Cad, dzieki czemu będziecie mogli Państwo zapoznać się z jego możliwościami przed zakupem pełnej wersji. Program ma bardzo multum funkcji oraz jest bardzo uniwersalny, toteż niezbicie przyda się w każdej firmie projektowej i nie tylko.

W naszej propozycji znajduje się wersja CAD dla szkół-edukacyjna oraz komercyjna, lecz nie różnią się one znacząco. Obie umożliwiają tworzenie dopasowanych do Twoich potrzeb projektów technicznych.Oferujemy program MegaCad w następujących wersjach: MegaCAD Lt MegaCAD 2D OEM; MegaCAD 2D; MegaCAD 3D.

Namawiamy do zaznajomienia się ze szczegółowym ich opisem na naszej stronie internetowej megacad.pl oraz do nawiązania kontaktu.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 12 (ostatnio: 03.10.2017 19:16:53)
  • yahoo: 3 (ostatnio: 06.08.2017 00:32:45)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz