Pomoc do gier – Portal graczy

Pomoc do gier – Portal graczy

Nie każdy może być tak uzdolniony, jak gwiazdy wygrywające co roku turniej Intel Extreme Masters. Dla graczy szukających bardziej odstresowującej rozrywki niż zaciętej rywalizacji o każdy punkt, istnieje masa blogów, gdzie oferowana jest tekstowa i graficzna pomoc do gier.

Krótkie i zwięzłe objaśnienia do sprzętu są popularnym towarem wśród społeczności internetowej. Doświadczeni gracze publikują je na swoich blogach, a amatorzy najczęściej dzielą się nimi na forach dyskusyjnych. Jeśli ktoś jest zdegustowany jakością sprzętu, jaki otrzymał od sklepu, niezwłocznie informuje o tym swoich kompanów podczas gry lub codziennej wymiany zdań.

Poza sprzętem komputerowym pomoc do gier obejmuje również wszelkie pytania dotyczące ukończenia misji lub taktyk stosowanych przez graczy. Czasami bez pomocy osób trzecich ciężko rozwiązać mozolne zagadki, jakie w fabułę wplatają studia gamingowe. Kilkugodzinne siłowanie się z pojedynczą misją może odebrać chęć do dalszego eksplorowania wybranej gry. Na szczęście już kilka dni po premierze publikowane są poradniki nawet do mniej znanych tytułów.

Sami możecie nie tylko czerpać korzyści z pracy autorów świadczących pomoc dla graczy, ale zostać jednym z twórców, którzy piszą własne poradniki. Koszt prowadzenia bloga jest zerowy, a na początek możecie zacząć od sprzętu i gier, które już posiadacie w swojej kolekcji gamingowej. Jeśli będziecie rzetelni, szybko przyjdą do was firmy, które chętnie pożyczą sprzęt na tydzień lub dwa, abyście mogli bez kosztów wykonać o nim solidny materiał edukacyjny.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 25.06.2018 13:57:05)

Podlinkuj wpis:
TAG: , ,

Dodaj komentarz