Płatki dla dzieci

Płatki dla dzieci

Należymy do kluczowych krajowych wytwórców zdrowych a oprócz tego ekologicznych towarów, które wyrabiane są z zachowaniem doskonałej klasy a oprócz tego na podstawie surowców w 100% naturalnych. Więc nie musimy stosować żadnych konserwantów, wzmacniaczy smaku, zapachu ani barwników. Gwarantuje to odpowiedni proces produkcji, w którym produkowana przez nas posiłek nie traci bogactwa witamin a oprócz tego mikroelementów.

Kluczową misją firmy jest produkowanie takiej żywności, żeby spełniała jej osoba wymogi stawiane z rana przez biont. Śniadanie musi stanowić pełnowartościowe, obejmować odpowiednie składniki odżywcze, stanowić sycące a także zapewnić na długo energię. I takie otóż to są nasze artykuły, a wśród nich: Płatki Sonatina, Płatki Crocole (stworzone z myślą o o pociechach), Płatki Misiole (także dla dzieci), Płatki Sportina, Musli i Pieczywo chrupkie

Nasza przedsiębiorstwo para się również wytwarzaniem towarów ekologicznych, spełniających wszelkie wymogi, które posiadają potrzebny certyfikat IFS. Pośród nich odszukać można niemało rodzajów płatków kukurydzianych, np. fit z truskawkami.

Miłośnicy towarów pełnoziarnistych również znajdą cokolwiek dla siebie, a mianowicie Bran flakes| Bran sticks

U nas możesz nabyć Bread Chips, które wypiekane są bez dodatku tłuszczu. A jeśli zechcesz – wyprodukujemy płatki śniadaniowe na zamówienie.

Posiadamy wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem w obszarze Private labels a także odpowiednie zaplecze produkcyjne. Od nas możesz dlatego zdobyć pomoc w zakresie opracowania receptury żywności śniadaniowej, doboru opakowania a także samej jej produkcji. Nasze artykuły dostępne są dogłębnie, hurtowo a także w kanale nowoczesnym. Codziennie staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 8 (ostatnio: 16.08.2016 07:28:40)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz