Pisklęta kacze – drob.com.pl

Pisklęta kacze - drob.com.pl

Na stronie drob.com.pl jest bogata oferta Wielkopolskiej Spółki Drobiarskiej DROB S.A., która prowadzi działanie związaną z chowaniem różnego typu drobiu.

Posiadamy doskonałej jakości pisklęta kacze, kurze, gęsie i indycze, a oprócz tego oferujemy odchowane kury w celach reprodukcyjnych czy też przeznaczone do produkowania jaj. Naszymi klientami mogą być zarówno duże fermy drobiowe jak i małe gospodarstwa wiejskie. Nasze nowoczesne zakłady wylęgowe w Gnieźnie, Wałczu, Nowym Tomyślu, Wschowie i Tulcach są objęte odpowiednim nadzorem, który ma na celu zagwarantowanie towaru wolnego od chorób. Także parametry oferowanego drobiu poddawane są częstej kontroli, dzięki czemu wiemy, czy ptactwo ma zapewnione odpowiednie środowisko do funkcjonowania i rozrostu, a nowoczesny narzędzia umożliwia regulację warunków otoczenia naszych artykułów. Nowe pisklęta są poddawane odpowiedniej selekcji, która umożliwia na uzyskanie jak doskonałej klasy. W zakładach produkcyjnych stosowana jest technologia Petersime, która jest sprawdzonym rozwiązaniem w zarządzaniu inkubacją jaj. Pozwala to na kontrolę różnorodnych czynników takich jak ilość dwutlenku węgla lub wilgotność. Sporym zainteresowaniem cieszą się pisklęta kacze w tym rasy pekin i mieszańce. Sprzedajemy też pisklęta brojlerowskie, które charakteryzują się przyzwoicie szybszym od kur przyrostem dobowym wagi. DROB S.A. jest pewnym źródłem piskląt dzięki wieloletniemu doświadczeniu w hodowli drobiu zarówno grzebiącego jak i wodnego.

Zapewniamy także zaadaptowany transport towaru do miejsca docelowego. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 14.08.2018 09:39:04)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz