Pielgrzymka do Włoch

Pielgrzymka do Włoch

Jesteśmy polskim prywatnym biurem podróży, które od wielu lat cały czas, z pasją i również w sposób zupełnie wykwalifikowany, trudni się organizowaniem wyjazdów tego rodzaju jak integracyjne spotkania dla nauczycieli, pozaszkolne rady pedagogiczne, wycieczki szkolne, a szczególnie niezapomniane dla ducha wyprawy do miejsc kultu świętego.

W naszej bogatej ofercie znajduje się pielgrzymka do Ziemi Świętej, podróż do krain tak malowniczych i również zabytkowych jak Gruzja, Armenia, Włochy, Chiny, Grecja, Francja, Korsyka, Malta, Meksyk czy Portugalia. Ciągle rozbudowujemy propozycje wyjazdowe. Jesteśmy 100% gwarantem ciekawie i również bez szwanku spędzonego czasu. Oferujemy doskonałe ceny i również zajmujące trasy pielgrzymkowe. Przygotowujemy chętnie kolejne katalogi, które można zaczerpnąć z prowadzonej przez nas strony internetowej, i również wciąż otwieramy się na rozmaite możliwości. Nasza firma zapewnia możliwość wynajęcia busów i również autokarów o różnorodnym standardzie, wyposażeniu i również koszcie. Każda z takich ofert jest przygotowywana w sposób indywidualny. W rekomendowanym przez biuro taborze znajdują się składy 18-osobowe, 20-osobowe i również 26-osobowe, dotyczący busy, jak również 30-osobowe, 35-osobowe, 49-osobowe, 57-osobowe, 59-osobowe i również 67-osobowe pojazdy autobusowe. Cechujemy się nowoczesnymi rozwiązaniami: używamy elektronicznego obiegu dokumentów. Jesteśmy też przyjaźni dla środowiska: segregujemy odpady, zbieramy makulaturę i również plastikowe nakrętki, utylizujemy elektrośmieci.

Prowadzimy cykl audycji, w których zapoznajemy słuchaczy z historią, jak również kulturą krajów znajdujących się na wycieczkowej listowie. Gwarantujemy pełną satysfakcję i również niesamowitych wrażeniach każdego, kto zdecyduje się wybrać z nami na wycieczkę.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 23.03.2018 12:31:53)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 16.12.2017 20:21:09)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz