Pakowanie

Pakowanie

Przedsiębiorstwo Pol-art jest to przedsiębiorstwo z siedzibą w Warszawie, która działa na rynku aktualnie od 15 lat. Zajmuje się głównie pakowaniem, konfekcjonowaniem a oprócz tego transportem na terenie kraju a oprócz tego za granicą. Ugruntowana pozycja na rynku i również wieloletnie doświadczenie zapewniają rzetelne a oprócz tego terminowe realizacje zadań.

Pol-art proponuje swe usługi w dziedzinie wysyłek krajowych a oprócz tego zagranicznych wszelkiego typu produktów, obsługę konkursów, korespondencji masowej, transport a oprócz tego wysyłkę dzieł sztuki, konfekcjonowanie, foliowanie, pakowanie a oprócz tego przepakowywanie, i również insertowanie. Spełniają także indywidualne potrzeby a oprócz tego życzenia klientów.

W trosce o najlepszą jakość wykonywanych usług a oprócz tego zadowolenie klienta wykonają dla Państwa usługi związane z foliowaniem w folię zwykłą wszelkich materiałów promocyjnych a oprócz tego reklamowych, książek, czasopism, gadżetów czy broszur. Nawiasem mówiąc celu używany jest specjalistyczny sprzęt a całość procesu przebiega z zachowaniem surowych norm. Foliowanie zabezpiecza artykuł przed niepożądanym działaniem wilgoci a oprócz tego promieniowania UV a oprócz tego przed uszkodzeniami czy zarysowaniami, które mogą powstać w ciągu transportu.

Następną wartą uwagi metodą jest foliowanie termokurczliwe za sprawą czego można na dobre spinać w jedynka pakiet nawet kilkanaście materiałów. Folia doskonale przylega do produktów co ułatwia ich segregowanie a oprócz tego transport. W tej rozwiązanie najczęściej zabezpiecza się książki, magazyny czy kosmetyki.

Całość usług realizowanych przez firmę Pol-art nie jest kosztowna a dodatkowym atutem jest chwila realizacji zleceń. Wszelkie niezbędne informacje znajdziecie Państwo na stronie internetowej pol-art.pl to znaczy pod numerami telefonów zamieszczonymi na stronie www

Biuro Pol-art znajduje się w Warszawie na ul. Czerniowieckiej 3


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 02.11.2017 17:29:56)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 02.12.2016 12:09:35)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz