Organizacja pogrzebu Kraków

Organizacja pogrzebu Kraków

Firma „KRUK” proponuje swoim klientom doskonałej klasy usługi pogrzebowe, kamieniarskie a także cmentarne. Paramy się całościową obsługą w tym tym obszarze. Załatwiamy formalności urzędowe w USC Kraków ( w imieniu klientów odbieramy odpisy skróconych aktów zgonu) a także w ZUS ( bezgotówkowe rozliczanie kosztów pogrzebu w ramach zasiłku pogrzebowego).

Oferujemy całodobowe przewozy zmarłych , np z domu do chłodni, przygotowujemy zmarłych do pochówku. Realizujemy transport zwłok na terenie całego kraju. Na życzenie naszych klientów zajmujemy się też taką kwestią jak kremacja zwłok. – przewozimy zmarłych i organizujemy pogrzeby urnowe.

Oprócz przygotowujemy tabliczki, klepsydry, krzyże. Na życzenie klientów przygotowujemy również kwiaty i wieńce a także pełną obsługę uroczystości pogrzebowej: fracht karawanem, niesienie trumny, asysta pogrzebowa.

Nasza firma świadczy ponadto usługi kamieniarsko-cmentarne: takie jak kopanie grobów, budowa i modernizacjkonserwacje nagrobków, grobowców i piwnic, kucie liter. Mamy własną kwiaciarnię, w której klienci mogą zamówić wieńce i wiązanki pogrzebowe.

Organizujemy pogrzeby a także wykonujemy pełen obszar usług w tym zakresie na zarządzenie osób prywatnych, jak i firm i instytucji.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem i z wielką odpowiedzialnością traktujemy swoją pracę. Oferujemy Państwu fachowe usługi na najlepszym poziomie.

Nasze zakład pracy świadczy oprócz tego usługi w zakresie produkcji i montażu schodów, parapetów, blatów, Wykonujemy również inne nietypowe zlecenia.

Jesteśmy otwarci na Państwa życzenia. Zachęcamy do kontaktu przez stronę internetową www.fpkruk.pl.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 8 (ostatnio: 29.06.2017 22:31:46)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz