Olej konopny tłoczony na zimno

Olej konopny tłoczony na zimno

Spółka Pliczko Gospodarstwo rolne to jedyny w swoim rodzaju sklep internetowy, który oferuje Państwu zdrową i naturalną żywność. W naszej bogatej ofercie znajdują się towary najwyższej jakości, zdrowe, o tradycyjnych smakach.

Klientom oferujemy liczny wybór produktów spożywczych bez konserwantów, sztucznych barwników, aromatów i polepszaczy smaku. Odsetek naszego asortymentu to towary, które wytwarzamy sami. Wiemy więc o nich wszystko i mamy pewność, że sprzedajemy Państwu najlepszy towar. Są to: oleje tłoczone na zimno ( m. in. olej z lnu, olej ze słonecznika, rzepaku, ostropestu), świeże płatki a oprócz tego mąki z pełnego przemiału, pośród których znajdą Państwo także mąki z wielu rodzajów nasion. Mąka, w którą zaopatrujemy naszych klientów, powstaje w tradycyjny sposób: ziarna zbóż albo nasion mielone są w tradycyjnych drewnianych młynach żarnowych. Taki sposób produkcji mąki ma bezspornie oddziaływanie na jej doskonałą jakość.

Mąka i oleje tłoczone na zimno to nie wszystko, co przygotowujemy dla szerokiego grona wielbicieli naszych artykułów. Mamy kasze, makarony, zioła, bakalie, jajka. Mało tego najwyższej jakości pieczywo, wędliny, sery i mleko kozie a oprócz tego krowie.

Atutem wszystkich naszych artykułów jest bezspornie to, że są w 100% naturalne. Przystępna też jest ich cena.

Pożądane byłoby naświetlić, że wiemy, co sprzedajemy naszym klientom, dlatego że znamy pochodzenie naszych produktów.

Wszystkie towary, jakie udostępniamy Państwu za pośrednictwem internetu są też dostępne w naszym sklepie mobilnym. Szczegółowe informacje na ten kwestia, jaki i na temat pełnej naszej propozycji handlowej znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.pliczko.pl. Zapraszamy.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 22.08.2017 12:22:14)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz