Nieruchomości przemysłowe

Nieruchomości przemysłowe

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna to obszar wydzielony na terenie woj łódzkiego, mazowieckiego a oprócz tego wielkopolskiego. Ponad jeden i pół tys. hektarów terenu objętych specjalnymi ulgami podatkowymi a także atrakcyjne położenie w centrum Europy sprawiają, że jest to świetny wybór dla inwestorów. Na terenie Strefy od lat z powodzeniem powstają mieszkania deweloperskie, biura na wynajem czy hale produkcyjne, a wszystko to przy minimum kosztów a także zachowaniu najmniejszego możliwego ryzyka inwestycji.

Każdy wkład finansowy na terenie ŁSSE jest objęty pomocą publiczną. Pomoc taka, przyznawana w formie zwolnienia z podatku dochodowego, przysługuje nie tylko z tytułu inwestycji w infrastrukturę, lecz także dla każdego przedsiębiorcy, który utworzyć nowe miejsca pracy. Oprócz tego, w niektórych przypadkach, istnieje możliwość zwolnienia z podatku od nieruchomości. Chcemy wspierać małe a oprócz tego średnie firmy, w następstwie tego właśnie nich przewidziane są najkorzystniejsze ulgi.

Pomoc publiczna ŁSSE nie kończy się jednakże na ulgach podatkowych. Pracownicy Strefy pomagają też w sporządzaniu wniosków o podłączenie mediów, takich jak gaz oraz elektryczność, a także w kontaktach z zarządcami tychże sieci. W dodatku, w ramach działania Strefy funkcjonuje program Partner, zawierający znaczny zakres rzetelnych a oprócz tego sprawdzonych partnerów biznesowych, których obecność okazuje się przydatna na każdym etapie prowadzenia inwestycji, od projektów technicznych, przez budowę a oprócz tego nadzór, aż po rekrutację pracowników a oprócz tego doradztwo finansowe.

Dzięki wyjątkowym warunkom, jakie proponuje inwestorom ŁSSE, mogą oni być pewni swoich inwestycji jak nigdy dotąd. Dzięki ulgom podatkowym a oprócz tego doradztwu finansowemu ryzyko spada do minimum, a dogodna lokalizacja a oprócz tego rozbudowana obwód komunikacyjna ułatwiają prowadzenie inwestycji.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 8 (ostatnio: 10.12.2018 14:56:00)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 08.02.2018 07:13:31)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz