Nawóz donasienny

Nawóz donasienny

Przedsiębiorstwo AGREKO to sprawny nieprzerwanie od 2000 roku kluczowy a oprócz tego rzetelny producent nawozów dla rolnictwa. Nasi pracownicy od wielu już lat swoją ogromną wiedzą a oprócz tego doświadczeniem w branży służą współpracującym z firmom rolnikom.

AGREKO wytwarza różne rodzaje wysokogatunkowych nawozów takich jak m.in. nawozy dolistne Grinlist, nawóz donasienny Dynavit, nawóz granulowany ekumeniczny Trasvit, a oprócz tego multum innych podobnie popularnych.

Nawozy naszej produkcji prowadzą do zwiększenia plonu a oprócz tego podniesienia jego jakości. Mało tego podwyższają odporność roślin na wszelkiego rodzaju choroby pochodzące od grzybów, a równolegle wysoko ograniczają wpływ suszy na wielkość zbiorów. Nasze nawozy są również szalenie uniwersalne, co szalenie ułatwia ich używanie w polu, a w efekcie obniża całościową cenę nawożenia.

Nawozy z serii Grinlist, to artykuły mikroelementowe, które przeznaczone są przede wszystkim do dolistnego dokarmiania różnych gatunków roślin hodowlanych. Zestawy poszczególnych mikroelementów w naszych nawozach są bardzo sumiennie dobrane przez doświadczonych ekspertów zgodnie z potrzebami konkretnej uprawy. Nawozy dolistne naszej produkcji nie zawierają innych makroskładników niż niezbędne do prawidłowego wzrostu rośliny, magnez a oprócz tego siarka, co wysoko wpływa na poprawę jakości zebranych plonów. Przedsiębiorstwo AGREKO stawia przede wszystkim na uniwersalność wszystkich produkowanych nawozów. W przypadku niecałkowitego zużycia danego zestawu nawozów do jednej uprawy, w bardzo surowy wybieg towar ten można zmodyfikować można w prosty wybieg zmodyfikować a oprócz tego skutkiem tego zastosować do nawożenia innej rośliny.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 8 (ostatnio: 13.11.2017 11:17:29)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 04.08.2017 16:20:12)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz