Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa

Firma EPI Centrum istnieje w Gdańsku już od piętnastu lat. Przez ten czas zyskała miano lidera w dziedzinie zabiegów laserowych oraz zabiegów z dziedziny dermatologii estetycznej. Nasze centrum cieszy się zaufaniem pacjentów, którzy nie tylko wracają do niej na kolejne zabiegi, ale również polecają ją swoim znajomym. Wśród oferowanych przez EPI Centrum usług znajdują się zarówno zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej, ginekologii , dermatologii klinicznej a oprócz tego estetycznej, jak i zabiegi zaliczane do chirurgii plastycznej naczyniowej, i dietetyki a oprócz tego kosmetologii. EPI Centrum za główny cel stawia sobie zadowolenie a oprócz tego zdrowie swoich pacjentów, którzy zgłaszają się do kliniki z najróżniejszymi problemami natury zdrowotnej a oprócz tego estetycznej.

Niemały odsetek pacjentów kliniki EPI Centrum stanowią kobiety, którym zależy na nieskazitelnym wyglądzie. EPI Centrum pomaga im dopiąć marzenia o zadbanym, pięknym ciele, równolegle troszcząc się o ich zdrowie. Dużym zainteresowaniem cieszy się makijaż permanentny, za sprawą któremu nasza twarz będzie wygląda na świeżą a oprócz tego wypoczętą, nawet wtedy kiedy jeszcze nie umalujemy jej kosmetykami kolorowymi. Klientki zgłaszają się do kliniki również wtedy, kiedy nie mogą się uporać z pierwszymi zmarszczkami. Decydują się wtedy na kwas hialuronowy, który umożliwia im dłuższe cieszenie się z młodą, jędrną skórą – wstrzyknięty w miejsce, w którym pojawiły się zmarszczki, przywraca skórze elastyczność i sprawia, że nie musimy martwić się zmarszczkami.

Klinika EPI Centrum to pewność doskonałej jakości usług – zatroszczymy się tutaj nie tylko o twój piękny wizerunek, ale również o twoje zdrowie.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 17.11.2017 11:47:56)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 30.07.2016 17:41:19)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz