Łóżka ortopedyczne

Łóżka ortopedyczne

Sklep rehabilitacyjny W Łapczycy. Posiadamy produkty rehabilitacyjne takie jak: łóżko ortopedyczne elektryczne dla chorych w ośrodku. Łóżko to perfekcyjne dla osoby opiekującej się jak i dla osoby leżącej, niepełnosprawnego. Łóżko rehabilitacyjne jest sterowane pilotem.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego. Prowadzimy usługi wypożyczania m.in. łóżek rehabilitacyjnych, dla osób chorych. Łóżka sterowane są pilotem. Spełniają oczekiwania i potrzeby zarówno chorych jak i asystentów. W razie potrzeby dowóz we wskazane miasto plus montaż. Ceny najkorzystniejsze w Polsce . W naszej ofercie znajdą Państwo również schodołazy świetnie radzące sobie ze schodami . Również mamy w ofercie podnośniki chorego. A także wózki dla osób po wypadkach, kule ortopedyczne, podpórki rehabilitacyjne. Działamy na terenie całego kraju, woj. podkarpackiego,. woj. wielkopolskiego,. Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się pod wskazany numer, a na pewno pomożemy Państwu wybrać odpowiedni rodzaj sprzętu medycznego.

produkty rehabilitacyjne takie jak: łóżko ortopedyczne elektryczne dla chorych w ośrodku. Łóżko to świetne dla osoby opiekującej się jak i dla osoby leżącej, niepełnosprawnego. Łóżko rehabilitacyjne jest regulowane pilotem.

W mojej ofercie jest również schodołaz likwidacja schodów dla osób chorych na wózku. Jest on zalecany do transportu po schodach osób dorosłych, które jeżdżą na wózkach inwalidzkich. Ponadto proponujemy wypożyczenie dźwig dla chorych. Ułatwia podnoszenie, transport i opuszczanie niepełnosprawnych. Służy pomocą w toalecie i odciąża kręgosłup i plecy. W sklepie dostępna jest wypożyczalnia łóżka rehabilitacyjne.

Zakup sprzętu ortopedycznego – kluczowe informacje W sytuacji, gdy los zmusi nas do zainteresowania zakupu sprzętu ortopedycznego powinniśmy najpierw wykonać kluczowe rozpoznanie rynku, a więc zorientować się, które artykuły będziemy musieli zakupić, a zarówno, z jakimi kosztami będzie się to wiązało. Nie ulega wątpliwości nie wszystko wygląda na chłodną kalkulację, gdy z dnia na dzień okazuje się, iż ktoś resztę życia spędzi na wózku. Kluczowe w tym momencie znaczenie ma wsparcie najbliższych, które mogą wszystko ułatwić i pomóc w załatwieniu podstawowych spraw. Ogromnym ułatwieniem może okazać się zabezpieczenie środków na wózek, którym będziemy się na co dzień poruszać.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 8 (ostatnio: 19.03.2018 12:39:34)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 13.01.2018 01:11:48)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz