Listwy podparepetowe

Listwy podparepetowe

Historia firmy Europrofil sięga 2003 roku. Już od prawie 15 lat staramy się łączyć wykorzystanie tworzyw sztucznych wraz z ekologią. Tworząc swoje artykuły wykorzystujemy ścinki poprodukcyjne PVC-U, które są poddawane procesowi odzysku.

Jesteśmy bardzo dużym w Polsce Północnej odbiorcą ścinków poprodukcyjnych tego gatunku. Surowiec poddany odzyskowi oferujemy też jako regranulat PVC producentom parapetów, profili okiennych, grodzic i również innego rodzaju wyrobów stosujących ten materiał. Nabywając nasze artykuły mogą mieć Państwo gwarancje, że są to wyroby najwyższej jakości a do tego mogą Państwo wspólnie z nami dbać o środowisko.

Przemiał i również regranulat pvc, który mamy w swojej ofercie jest pozyskiwany w procesie recyklingu, niemniej jednak jest to materiał najwyższej jakości. Przebieg technologiczny obejmuje w szczególności selekcje a oprócz tego sortowanie ścinków (separacja innego rodzaju materiałów od PVC) a oprócz tego poddanie ich regranulacji. W toku materiał poddawany jest procesowi odgazowania a oprócz tego usunięciu wszelkich zanieczyszczeń. W swojej ofercie posiadamy też listwy parapetowe transportowo-montażowe (profile pcv). Produkujemy modele odpowiadające wszystkim systemom okiennym dziś stosowanym w Polsce – Aluplast, Veka, Brügmann, Decco, Rehau, Rehau KBE, Schüco, Gealan, Trocal.

Listwa podokienna to wielokomorowy profil wyposażony w uszczelkę, który jest na zawsze połączony z oknem. Listwy takie ułatwiają transport i również składanie okien a oprócz tego zapewniają bardzo dobrą termoregulację i również niską przepustowość dźwiękową mieszkań i również domów. Ich wdrożenie zwiększa także odporność na siłę statyczną co jest przydatne np. w przypadku włamania.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 09.09.2018 16:10:42)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 11.10.2017 21:47:11)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz