Kierownik projektu Warszawa

Kierownik projektu Warszawa

Firma M.A.D. już od ponad dwóch dekad kompleksowo wykonuje i również obsługuje wszelkie większe inwestycje a także projekty budowlane.

Nasze biuro rozwijając się niezmiennie od założenia w 1990 roku dotarło do punktu, w którym pokaźne a także rosnące z dnia na dzień portfolio stanowi argument nie do zbicia – skorzystanie z usług M.A.D. równe jest gwarancji powodzenia danego projektu.

W asortymencie usług biura znaleźć można w zasadzie prawie każdy element, potrzebny do sprawnego przeprowadzenia inwestycji od jej początku do samego końca.

Analizy przedinwestycyjne, bieg projektowania, pomoc w doborze wykonawcy, nadzór inwestycyjny bądź uzyskanie pozwolenia na użytkowanie – M.A.D. dysponuje rozległą gamą specjalistów w każdej z tych drobnych, ale dość istotnych w kontekście całości dziedzin. W gronie osób związanych z biurem niełatwo jest znaleźć fachowców, tj. wykwalifikowany kierownik projektu, zapewniający sprawną obsługę każdego powstającego budynku niezależnie od jego gatunku a także przeznaczenia.

Biuro zajmuje się lecz również tymi obecnie zrealizowanymi projektami, w świetle obowiązujących przepisów wymagającymi prowadzenia KOB (Książki Obiektu Budowlanego), i również regularnego przeprowadzania kontroli stanu technicznego. Doświadczenie, jakim dysponuje biuro M.A.D., powoduje że różnicy nie stanowi żaden z czynników, które mogłyby wpłynąć na realizację zadania przez firmy konkurencyjne.

Wskazane jest postawić na lata praktyki a także rozległą gamę usług, obejmującą wszystkie najdrobniejsze czynności. W dziedzinie projektów budowlanych firma M.A.D. stanowi definicję kompleksowości.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 22.09.2018 07:40:10)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 29.11.2017 01:39:00)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz