K50

K50

scharmueller-sp.pl to katalog produktów Scharmueller Spare Parts. Na stronie scharmueller-sp.pl możesz znaleźć każdy nieodzowny Tobie gatunek zaczepu do ciągnika. Stroną administruje oficjalny polski przedstawiciel austriackiej firmy Scharmüller Gesellschaft m.b.H. & Co KG wytwarzającej doskonałej klasy zaczepy do wszystkich marek ciągników. Niezależnie czy konieczny jest Ci zaczep transportowy, czy zaczep kulowy taki jak np K80, umożliwiające ciągnięcia przyczepy samochodowej, znajdziesz go na prowadzonej przez nas stronie www.

Strona umożliwia zapoznanie się z pełnym katalogiem dostępnych produktów firmy Scharmüller Gesellschaft m.b.H. & Co KG i zamówienie tych, których potrzebujesz. Znajdziesz tu także wskazówki, dzięki którym dobranie dobrych parametrów sprzętu, który chcesz zamówić będzie banalnie nieskomplikowane.

Strona nie jest jednak standardowym katalogiem części. Odnajdziesz tu lecz i otwarty asortyment różnego rodzaju zaczepów ciągnikowych, kontakt ze sprzedawcą a oprócz tego mapę dealerów (a wskazane jest dodać, że firma ma przedstawicieli na obszarze całej Polski). Dla osób interesujących się najnowszą mechanizacją rolnictwa nie lada gratką będzie zakładka „Aktualności” magazynu. Odnajdziesz tu harmonogramy odbywających się w różnego rodzaju miejscach Polski wystaw sprzętu rolniczego z najwyższej półki, i relacje z tych wystaw (wzbogacone o liczne fotorelacje z tych wystaw).

Strona daje możliwość także zapoznanie się z dokładnym opisem i przystępnym opisem poszczególnych produktów austriackiej firmy, za sprawą czego łatwiej ocenić ich wartość. O zaletach zaczepów Scharmüllera będziesz w stanie się przekonać także oglądając znajdujące się na stronie video, gdzie producent pokazuje, jak jego utensylia spisuje się w praktyce.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 28.01.2019 01:12:12)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz