Impreza urodzinowa dla dzieci

Impreza urodzinowa dla dzieci

Imprezka urodzinowa dla dzieci to wyzwanie przed którym staje każdy rodzic . Wielu z nich decyduje się na opcje zabawy organizowanej przez firmy zajmujące się taka działalnością . To ciekawe rozwiązanie ale też i drogie . Przygotowanie urodzin w domu wcale nie musi być skomplikowane a już na pewno będzie tańsze niż wynajęcie firmy. Wystarczy odrobina kreatywnoś ci i dobry impuls który postaram się wam pokazać . Do boju rodzice!

Przygotowanie imprezy urodzinowej należy rozpocząć od wyboru gości. Jeżeli dziecko chce zaprosić kolegów to postaraj się nie zapraszać dużej ilości rodziny. Dzieci czują się swobodnie w otoczeniu ludzi których znają. Mieszanie imprezki dla dzieci ze spotkaniem rodzinnym nie jest trafionym pomysłem.

Po selekcji gości nadszedł czas na zaproszenia. Na zaproszeniu powinny znaleźć się takie informacje jak: adres, godzina rozpoczęcia imprez oraz jej zakończenia. Bardzo fajnym element jest dopisanie planu imprezy. Zaproszenia możesz kupić gotowe lub zrobić je własnoręcznie razem ze swoim dzieckiem.

Jedzenie i napoje. Najczęstszy problem organizatora urodzin. Przed przygotowaniem menu przedzwoń do rodziców maluszków które potwierdziły swoje przybycie i zapytaj o problemy żywieniowe. Jeżeli takich nie ma to masz odpowiednie pole do popisu. Tylko co przygotować dzieciakom? Idealnym pomysłem jest stworzenie niedużych kolorowych kanapeczek które dziecko będzie stanie złapać w przerwie między zabawami. Jako danie główne możesz przygotować pizze. Każde dziecko chętnie zje pizze. Nie musisz jej robić sama. Zrób ciasto a resztę zostaw młodziakom. Niech same zrobią sobie swoje ulubione danie. Twoim obowiązkiem będzie tylko włożenie malutkich pizz do piekarnika. W ten sposób złączysz fajną zabawę z czymś bardzo pożytecznym. Dzieciaczki na bank będą zachwycone.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 02.08.2017 03:37:27)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 30.11.2016 07:07:36)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz