Imitacje skał

Imitacje skał

dekoracje w postaci sztucznych skał stanowią meritum współczesnych kierunków wystroju i aranżacji ogrodów i wybiegów dla zwierząt. Imitacja skał będąca nie podatną na uszkodzenia strukturą znakomicie się nadaje jako niepowtarzalny składnik wystroju. Dzięki wykorzystaniu specjalnych mieszanek cementowych imitacje skał wytwarzane przez Wrocławską firmę sKalisty, cechuje szczególna odporność na warunki atmosferyczne, jak i na zdzieranie. Imitacje skał będące wytworem pracy firmy sKalisty zadowolą nietuzinkowe oczekiwania. Imitacje skał nie muszą stanowić tylko tłem, ale potrafią być niepowtarzalną atrakcją w takich miejscach jak na przykład ogrody tematyczne.

zlecając usługę wykonania sztucznych skał firmie sKalisty, jesteś pewny trafnego wyboru. Nasze umiejętności zostały docenione na jednej z największych budów w Polsce, obejmującej omalże 20000m2 imitacji skał – Afrykarium Ogrodu Zoologicznego we Wrocławiu. Wytworzyliśmy tam sporo różnorodnych ekosystemów obecnych w Afrykańskich krajobrazach, posiadających w swoim składzie wielorakie. Nasze imitacje skał, służą jako wybiegi dla tak wielkich zwierząt jak np nosorożce. Wytrzymałość naszych sztucznych skał jest na tak wysokim poziomie, że nie zachodzi tutaj obawa o obłupanie imitacji skał. Dziś, również Ty masz okazję wybudowania dekoracji, która do dziś nie była możliwa do zbudowania. Firma sKalisty oferuje szeroką gamę dekoracji imitujących skały, które z na pewno będą użyteczne w Twojej inwestycji. Świadczymy usługi projektowe, zanim nastąpi realizacja imitacji kamienia, można skontrolować wygląd końcowy.

Imitacje kamienia na pewno upiększą twoje projekty i będą niezapomnianym elementem wystroju, o którym mówić będzie każdy gość.


Ocena: 4,88/5 (8 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 84 (ostatnio: 13.03.2018 22:19:53)
  • yahoo: 9 (ostatnio: 11.07.2016 10:59:47)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz