Fotograf weselny z Tych – porady jak wybrać właściwego

Fotograf weselny z Tych - porady jak wybrać właściwego

Fotograf na wesele Tychy Sandra i Kuba to nowoczesne fotografie weselne.

Fotografia weselna z Tych

Jeżeli potrzebujecie osoby, która wykona zdjęcia z waszej uroczystości to z kilku argumentów możemy polecić nasze usługi.

Najważniejsze, pracujemy już kilka sezonów w fotografii, dzięki czemu możecie być pewni, że wasze najważniejszy dzień zostanie całkowicie ud komentowany. A wszystkie najważniejsze ujęcia znajdą się w albumach, które także drukujemy w ramach swoich usług.

Dysponujemy rónież zaświadczenia pozwalające do wykonywania foto reportażu w kościołach.

Drugim powodem jest jakość naszych zdjęć. Staramy się, żeby każde pokazywało indywidualny charakter danego miejsca i osób, którzy tamwystępują. Mamy na celu, żeby kadry były, jak najbardziej spontaniczne. Bardzo rzadko nakłaniamy do zrealizowania pozowanych zdjęć. Chociaż przyznamy, zdarza się, że takowe kadry realizujemy. Tym niemniej są to ujęcia robione jako zdjęcia grupowe. Są one wyjątkowo ważną pamiątką z waszego wydarzenia.

Kolejnym powodem jest nasz sposób pracy. W kościele bardzo mało stosujemy lampy błysków, które zazwyczaj sprawia, że fotografie wyglądają wyjątkowo sztucznie. Z kolei na weselu używanie lampy błyskowej zależy od sytuacji. Gdy sala jest ciemna to w miarę systematycznie wykorzystujemy dodatkowe oświetlenie. Natomiast, kiedy sala balowa jest jasna. To w takich okolicznościach mamy na celu ograniczanie nienaturalnych punktów światła. Dążymy do jak najbardziej autentycznej fotografii ślubnej.

Jeżeli rozważacie gdzie zrealizować wasz plener ślubny, to jesteśmy w stanie zaproponować bardzo dużo interesujących miejsc. Może to być na przykład Nikiszowiec albo współczesne otoczenie muzeum Śląśkiego z ciekawą architekturą.

Gdzie jeszcze można zrealizowania ciekawych zdjęć ze ślubu? Dla nas najciekawszym jednak miejscem jest po prostu przyroda. Tam możemy zrobić ujęcia, które najbardziej . Zdjęcia można zrobić prawie o każdej porze roku. Najczęściej jest to jesień ale bardzo polecamy sesje w zimie. Wtedy nawet najzwyklejszy kadr nabiera magii. Jeżeli trafimy na odpowiednią pogodę czyli słońce to możemy liczyć na magiczne ujęcia. Z pewnością warto zastanowić się nad sesją w tej niezwykłej porze roku.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 16 (ostatnio: 14.10.2018 09:31:00)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz