Drukarki flatbed

Drukarki flatbed

Nasza przedsiębiorstwo para się kompleksową obsługą z zakresu maszyn DTG. W naszej ofercie można odkryć między innymi: drukarki flatbed, materiały eksploatacyjne, atramenty, tusze UV, oraz urządzenia pomocnicze. Na naszej stronie www capricorn.biz.pl, odkrują Państwo szeroki zakres informacji o działalności, którą prowadzimy. Towary, które proponujemy są wysokiej klasy. U nas będą Państwo mogli przyswoić sobie w najlepszej cenie nową serię podkładów a oprócz tego atramentów, które zagwarantuję najwyższą jakość a także trwałość nadruków. Posiadamy również szeroką gamę materiałów eksploatacyjnych marki DuPoint. U nas mogą Państwo przyswoić sobie najnowsze drukarki SmartJet.

To niezwyczajnie profesjonalne drukarki, które służą do bezpośredniego druku cyfrowego na odzieży włoskiej. Nadruk na koszulkach białych oraz czarnych jest ekspresowy, ponieważ trwa zaledwie 35 sekund! W drukarce użyto ciśnieniowy system zarządzania atramentem. Możemy wydrukować dekoracje na dwóch koszulkach w czasie jednego przebiegu! Drukarka jest sterowana przez profesjonalne oprogramowanie.

U nas zakupią Państwo równiez w niezwykle atrakcyjnych cenach atramenty Image Armor. Posiadają one mnóstwo pozytywnych opinii od ukontentowanych klientów. Charakteryzują się wysoką trwałością. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo między innymi płyny czyszczące, atramenty, i również podkłady renomowanej firmy Armor E series. Są one kompatybilne z każdą głowicą EPSONA. Na zamówienie są sprzedawane towary do zastosowań z innymi głowicami, przykładowo: RICOH R-series. Proponujemy również drukarki UV, które oparte są na głowicy DX5. Jest tu doskonałe węzeł kolejowy jakości wydruku z niskimi kosztami. Zaletą jest to, że za niewielką cenę można nabyć świetnej jakości urządzenia. Zachęcamy Państwa miło do skorzystania z naszych usług.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 07.09.2018 19:31:06)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 24.11.2017 03:23:54)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz