Burgery Łódź

Burgery Łódź

Dla Cochise Łódź najistotniejsze są porządne, wielkie i świeże jadło, które serwujemy w naszej knajpce. Dlatego nasze hamburgery Łódź są dobre i potężne – dokładnie takie, jakich potrzebują i pożądają porządni Indianie i pewni Kowboje. Takiego kolorytu nie znajdziesz nigdzie indziej w mieście Łodź. Naszą „fajką pokoju” jest prawdziwie Indiański burger wykonany z najlepszego gatunku, prawidłowo wyselekcjonowanej 100% wołowiny z rodzimymi dodatkami i mega chrupką bułką przenną!

Ale ostrożnie – to wciąga! Jesteśmy pewni, że gdy choć raz odwiedzisz nasze COCHISE BURGERY ŁÓDŹ – To powrócisz ponownie – po smak, odpoczynek i Cochise klimat!

Wprawdzie jest to jedno z kilku miejsc serwujących jedzenie na mapie miasta Łódź, to jednakże jest to miejsce wyjątkowe, bo scementowane z równie ponadprzeciętną osobą. Imię Cochise nie jest przypadkowe – pod nią kryje się wspomnienie o potężnym wodzu plemienia Apache, który dźwigał właśnie takie imię. To jego upór, bohaterstwo i poszanowanie tradycji dopuściły na to, by autochtoniczne plemiona Ameryki Północnej mogą po dziś dzień uprawiać swoją cywilizację i tożsamość.Nie sposób nie zapalić się tak dumnym, charakternym człowiekiem! Wierzymy, że podobne jak my zachwyceni działaniami wodza Cochise – tak samo i on urzekłby się kuchnią, którą mamy radość serwować pod szyldem nawiązującym do jego imienia. Niestety – nie możemy już wezwać tego wspaniałego wojownika do nas na burgery Łódź – by cieszyć się jego charyzmą i ugościć jadalnym burgerem, ale za to możemy zaprosić Ciebie! Przybądź do Nas już dziś.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 18 (ostatnio: 06.10.2018 21:41:34)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz