Brykiet kominkowy

Brykiet kominkowy

NOVA TRADE może zaoferować Państwu dobrej jakości brykiet kominkowy, który nienagannie nadaje się zarówno do stosowania w kominkach, jak i w piecach. Najpierw polecamy Państwu nasz brykiet RUF, który wykonany jest z czystej trociny brzozowej (70%) i również z trociny sosnowej (30%). W sprzedaży mamy również brykiet kominkowy Pini Kay, który natomiast wykonany jest z trociny dębowo-bukowej, cieszącej się w naszym kraju sporym zainteresowaniem.

Najważniejszą wartością w naszej firmie jest zwykle zadowolenie klientów, dlatego też staramy się zawsze zaoferować im jak najlepsze towary w bardzo konkurencyjnych cenach. Współpracujemy między innymi z klientami hurtowymi, jak i również klientami detalicznymi. Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie ze sporym zaangażowaniem. Nova-trade współpracuje nie tylko z krajowymi odbiorcami, ale również z wieloma klientami z zagranicy. Sprzedawaną przez nas biomasę dostarczamy również do sporej ilości elektrowni krajowych, co jest najlepszym potwierdzeniem dobrej jakości oferowanych przez nas towarów.

Na prowadzonej przez nas stronie internetowej nova-trade.com.pl mogą Państwo dowiedzieć się poniekąd więcej o naszej firmie, sprawdzić aktualną ofertę i taryfa i również w specjalnej galerii obejrzeć niektóre z naszych towarów. Nasz brykiet kominkowy pakowany jest zawsze w bardzo wytrzymałe worki 10 kg. Wszystkim klientom zapewniamy transport biomasy. O ile nie wiedzą Państwo jaki brykiet wybrać z naszej rozległej propozycji sprzedażowej, to służymy Państwu profesjonalnym doradztwem. Skorzystaj z propozycji NOVA TRADE do tej pory obecnie i przekonaj się tenże, że to właśnie nasza przedsiębiorstwo oferuje najtańszy i w najwyższym stopniu gospodarczy brykiet na rynku.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 8 (ostatnio: 13.11.2017 11:12:12)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 31.05.2017 07:01:14)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz