Blog firmowy – Agnat

Blog firmowy - Agnat

Marketing w Internecie to jedna z najprężniej rozwijających się gałęzi polskiego (i zagranicznego) Internetu. Nic dziwnego – dziś coraz więcej rzeczy robi się przecież za pośrednictwem Internetu. Jak jednak pozyskać większą porcję informacji zarówno na temat e-marketingu, i na pokrewne tematy (przykładowo to, czym jest hosting, do czego można wykorzystać portale społecznościowe i więcej)?

Istnieje co najmniej parę sposobów na poszerzenie swojej wiedzy e-marketingowej. Pierwszym i chyba w największym stopniu popularnym jest odwiedzenie któregoś ze znanych forów internetowych ściśle związanych z tą branżą. Choć w Polsce istnieje ich co najmniej kilka, istnieje zdanie, że to te zagraniczne obfitują w wiedzę, którą później można przelać na praktykę. Kolejnym sposobem jest odwiedzanie stron i blogów powiązanych z marketingiem internetowym. Jako specjaliści musimy przyznać, że niejeden blog jest istną skarbnicą wiedzy na temat e-marketingu. Często można się zresztą spotkać lecz również ze sztywnymi informacjami i twierdzeniami na to zagadnienie, ale też przykładami „z życia wziętymi”. Konstrukcja blogów jest bardziej uporządkowana, aniżeli forum, a na początek mamy tam do czynienia tylko z jednym autorem. Zamiast odczytywać spory i różnego rodzaju sprzeczne informacje, przyglądamy się spójnym postom i przemyślanym twierdzeniom, zwykle popartym argumentami.

Krótko mówiąc – istnieje co niemiara sposobów na to, aby poszerzyć własną wiedzę odnośnie do e-marketingu. Musimy się wprawdzie wyposażyć w dużą ilość wolnego czasu a oprócz tego sporą ambicję, jednak wynik może być co najmniej bardzo satysfakcjonujący.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 27 (ostatnio: 09.09.2018 14:20:54)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 23.10.2017 11:27:55)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz