Biuro rachunkowe

Biuro rachunkowe

Proxima-doradztwopodatkowe.pl to doświadczona kancelaria doradztwa podatkowego. Siedziba naszej firmy mieści się w Nowym Sączu. Jesteśmy członkiem Krajowej Izby Doradców Podatkowych, za sprawą czego zyskujesz pewność, że realizowane przez nas usługi znajdują się na najlepszym poziomie. W ramach naszych usług oferujemy kompleksowe doradztwo podatkowe i również postępowanie podatkowe.
Porady podatkowe są przekazywane w zrozumiałym dla naszego klienta języku. Załatwiamy wszelkie formalności w zakresie dokumentacji, ewidencji i również rozliczania podatków. Mało tego prowadzimy biuro rachunkowe, a także realizujemy usługę zastępstwa prawnego w sporach sądowych i również arbitrażu.
Świadczymy pomoc prawną, specjalizujemy się w obsłudze przedsiębiorstw i również spółek. Gwarantujemy pełne wsparcie w zakresie Bezpieczeństwa i również Higieny Pracy i również Ochrony Przeciwpożarowej. Przeprowadzamy audyty finansowe ( tak zwane rewizje finansowe) w celu potwierdzenia rzetelności i również jasności sytuacji majątkowej w przedsiębiorstwie.
Wykonujemy także audyty podatkowe, czyli rzetelne analizy strategii finansowych w firmie. W skład naszej propozycji wchodzi także audyt kadry i również płac, który pomaga przedsiębiorcom zoptymalizować politykę personalną. Jesteśmy zespołem rzetelnych ekspertów. Posiadamy niemałe doświadczenie i również szeroką wiedzę. Do każdego klienta podchodzimy w sposób subiektywny, iżby zagwarantować mu, jak najlepszą obsługę. Nasza oferta skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw, jak i również klientów indywidualnych. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami drogą mailową bądź telefoniczną, a odpowiemy na każde Twoje pytanie i również udzielimy Ci niezbędnych informacji.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 09.09.2018 04:50:15)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz