Biostymulator wzrostu roślin

Biostymulator wzrostu roślin

Polger-Kido zostało założone z myślą sprowadzenia do Polski najlepszej jakości preparatów służących do rolniczej oraz ogrodniczej produkcji roślinnej a także środków kluczowych dla ochrony środowiska.

śnisz o pięknym trawniku, a na przykład skarpa przed momentem została ułożona oznacza to jest właściwie trudno dostępna?

Zajrzyj do nas, udostępniamy preparat do trawników Bio-algeen Koncentrat w płynie, który jest zawiesiną granulatu Bio-algeen Granulat.

Jak to działa?

Wystarczy wymieszać nasz koncentrat z wodą, nawozem oraz nasionami trawy oraz spryskać taką mieszanką podłoże. Koncentrat posiada właściwości tworzenia w wodzie nierozpuszczalnych struktur, które chronią podłoże przed erozją. Wschodząca trawa niemal zaraz puszcza korzenie oraz silne ulewy nie są w stanie zatrzymać tego procesu. Nawet po latach skarpy, na których zastosowano nasz preparat wykazują niezwykle wysoką aktywność biologiczną.

Niezbędny Ci jest stymulator systemu korzeniowego?

Otóż to, że posiadamy taki towar w swojej propozycji. Masz już dość strat, które są nieodzowne przy przesadzaniu roślin? Nasz preparat uratuje każdą roślinę.

Jak to działa?

Bio-algeen Koncentrat do korzeni wykorzystuje się na zasadzie kąpieli korzeni. Preparat tworzy na nich półprzepuszczalne membrany, które rozpoczynają proces osmozy, oznacza to przepływu wody w

kierunku o najwyższym stopniu koncentracji jonów, teraz do korzeni, zmuszając je zatem do wchłonięcia wody. Dzięki temu| procesowi roślina nie doznaje szoku po przesadzeniu.

Implementacja preparatu Bio-algeen Koncentrat do korzeni przyspiesza ukorzenienie się rośliny w nowym oraz obcym podłożu.

Nasze preparaty są gwarancją sukcesu.

Sprawdź nas, a nie pożałujesz!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 9 (ostatnio: 07.02.2018 21:11:13)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 14.01.2017 12:23:09)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz