Bigtaxi.szczecin.pl

Bigtaxi.szczecin.pl

Bus bagażowy Szczecin oferowany przez firmę BiG TAXI na terenie województwa zachodniopomorskiego. Najtańsze usługi przewozu bagażowego, zapewniamy dojazd na terenie miasta Szczecin i okolic. Możesz na nas liczyć, oferujemy wysokiej jakości transport w Szczecinie, jesteśmy doświadczoną firmą transportową. BIG Taxi Szczecin to olbrzymia flota aut dobrych na każdą okazję m.in. tani transport. Zapewniamy niskiej ceny za przeprowadzki oraz ładowne busy bagażowe do wynajęcia na terenie Szczecina. Zobacz nas cennik, obiecujemy, że będziesz zadowolony. Tani transport na terenie stolicy województwa zachodniopomorskiego, w Szczecinie. Zabezpieczamy bagaż, zapewniamy możliwość załadunku i rozładunku transportu przed i po przewozie. Doświadczona firma transportowa w Szczecinie, w naszej ofercie cała gama usług transportowych, od przewozu bagażowego po taxi bagażowe. Zobacz ofertę BIG TAXI bagażowe w Szczecinie w najstarszej firmie transportowej Szczecina. Najtańsze bagażówki przewożące meble w mieście oraz poza jego granicami m.in. Szczecin – Załom, Szczecin – Dobra. Na busa z kierowcą czeka się maksymalnie pół godziny, na taxi bagażowe z dowolnym zespołem pracowników do 1-godziny. Pracownik ma wsparcie logistyczne z biura w Szczecinie. Pomoc pracownika przy załadunku jest w cenie. Pakujemy, przenosimy i znosimy meble. W naszej ofercie znajdą Państwo: sprzętu AGD, bagażówka, likwidacja, opróżnianie mieszkań.

Taxi bagażowe w Szczecinie

Potrzebujesz przewieźć kilka mebli w Szczecinie lub planujesz duży transport do innej miejscowości w Polsce? Gwarantujemy najniższe ceny transportu dlatego wszystkie transporty wyceniamy osobno.

Posiadamy samochody typu blaszak do 3,5 tony oraz bus z kontenerem, wykonujemy też indywidualne zamówienia transportowe.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 19.03.2018 18:04:46)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz